NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Czym są Pinrolle i ich geneza

to po prostu podwinięcie nogawki, które wymaga precyzji i dokładności. Wydaje się być wspaniałym wynalazkiem mody dla sneakerhead’ów. Bardziej  eksponuje noszony przez nas but z których jesteśmy tak bardzo dumni.

 

Nie wiadomo gdzie one mają swoją genezę. Chodzą słuchy, że wymyśliła je subkultura reggea. Nosili oni zbyt szerokie i zbyt długie spodnie , które nachodziły nawet pod podeszwę buta więc zaginali nogawki, żeby nie niszczyć spodni. Wiadomo jednak , że odpowiedzialna za ich popularyzację jest młodzież londyńska w latach 90-tych  , która zaczęła podwijać nogawki , żeby wyeksponować swoje kicksy. W tamtych czasach buty były wyznacznikiem pozycji w środowisku hip-hopowym. Moda zawsze wraca i powoli wchodzi w trendy polskich sneakerhead’ów i nie tylko. Zabieg podwyższa walory estetyczne jak i zapobiega niszczeniu się nogawki.

Jak to się robi?

Nie jestem w stanie wam powiedzieć dokładnie jak to się robi. Najlepiej jest to zobaczyć.

tumblr_l2g5n8Mjok1qakd6ho1_500

 

Pinroll’e dopiero wchodzą w trendy polskich hip-hopowców i sneakerhead’ów. Jest to świetny sposób na pokazanie swoich nowych kicksów , zakupionych w sklepie Basketmanii oraz zapobieganie naszych buggy jeans’ów od niszczenia się.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany