NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

W dzisiejszym dniu sporo się działo.

Cleveland Caveliers zaliczyli swoją trzecią porażkę w tym sezonie. Gordon Hayward oddał swój najważniejszy rzut w dotychczasowej karierze i go trafił . Miejmy nadzieję , że nie ostatni i będzie oddawał takie rzuty również w playoffs a nawet finałach NBA.

A jak zgubił LeBrona’a. Chyba to jakieś czary.

Tobias Harris i jego zwycięski taniec.

Dzisiaj w Philadelphii też było dramatycznie. Tobias też ma w sobie zimną krew a ostatni rzut meczu przypieczętował… tanecznym krokiem.

https://www.youtube.com/watch?v=5bzun-2sRDA

Nie zapominajmy , że jest to już drugi Buzzer w karierze Harris’a :

Problemy w Cleveland

Cleveland z bilansem 1-3. Można było oczekiwać tak trudnego początku sezonu dla graczy z Oakland? Ja się tego osobiście nie spodziewałem. Oczywiście sezon dopiero się rozpoczął i nie wiadomo jak wszystko dalej się potoczy. Do końca sezonu regularnego zostało jeszcze ładnych kilka miesięcy więc bezpiecznie jest nie przewidywać czy Cavs zdobędą tytuł albo czy wejdą do playoffs. Statystyki powiedzą nam , że tylko dwa zespoły z początkowym bilansem 1-3 dostało się do finałów NBA i są to Chicago Bulls z 1991 i Utah Jazz z 1998. Dla Cavaliers to może być powód do obaw ale i szansa wykazania się i zapisania w kartach historii ligi. Staty mówią także , że Cleveland jest jeszcze bardziej samolubnym team’em niż zeszłosezonowi Lakers. W dzisiejszym meczu cały zespół zanotował… 6 asyst. Rekordzistą „niepodawania” jest Kyrie Irving z zerem w tej kolumnie statystycznej. Jak ktoś mądry powiedział ” there’s a lot of ‚I’ in ‚Kyrie Irving’ ” . Mimo to można powiedzieć , że Kyrie zaliczył dobry mecz dzisiaj.

https://www.youtube.com/watch?v=h9Zv-tcWoi4&list=PLRT7QBWA92qsO1Dev4ygWh0mF7r_bCMiY

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany