NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Golden State na szczycie Tabeli!

The Dubs nie przegrali w tym sezonie jeszcze meczu i mają bilans 3-0 po dramatycznym meczu w Portland. Pierwszy mecz zagrali z Sacramento, które w tym sezonie nie wygląda źle i później przyczyniło się do jedynej porażki Clippers. Przy okazji meczu z Lakers Klay Thompson zaliczył swoją „życiówkę” zaliczając 41 punktów i stając się pierwszym w tym sezonie zawodnikiem tygodnia na zachodzie.W serii wygranych Stephon Curry ma +/- na poziomie +67. Obrona działa nieźle w tym sezonie , można to zobaczyć po ilości przechwytów na „backcourt’cie” Warriors’ów. Jest to początek sezonu , więc niech fani Warriors za bardzo się nie ekscytują bo przed zespołem z Oracle Arena jeszcze daleka droga ( Sam sobie to mówię). Jutro czeka ich mecz z (już chyba największym)  rywalem z Los Angeles. Stephon Curry w play-offach nie radził sobie z podwajaniem ze strony Clips’ów. Zobaczymy jak będzie jutro. Czekam na ten mecz od dawna. Dalej Warriors’ów czekają mecz z Houston w sobotę , którzy także nie przegrali meczu. Będzie ciekawie oglądać Warriors w tym tygodniu a na pewno też w tym sezonie. Steve Kerr na pewno się cieszy ale niech nie spoczywa na laurach.

Rockets , Heat i Grizzlies także bez poraszki

Fani z Houston , Miami i Memphis także mają się z czego cieszyć bo ich zespoły pozostają niepokonane w pierwszym tygodniu rozgrywek.

Houston nie miała tak dobrego początku sezonu od 18 lat! W  każdym z meczy  zdobywali więcej niż 100 punktów.  Fakt faktem , nie mieli w tym tygodniu trudnego kalendarza ale dzisiaj mają szansę udowodnić , że to nie przypadek. Dzisiaj w swoim kalendarzu mają zapisany wyjazd do Miami. Tak więc liczba niepokonanych zespołów dzisiaj na pewno skróci się o jeden z nich. Czekamy nawet pomimo tego :

https://www.youtube.com/watch?v=WmS_kvDjXZU

 

Miami Heat miało być w tym sezonie zespołem mniej więcej na środek tabeli. Tym czasem Dwayne Wade i Chris Bosh mają chyba inny plan. W zeszłym tygodniu grali z zespołami , które także powinny być w środku tabeli jak nie wyżej od nich (czyt. Washington Wizards) i wszystkie wygrali. Bench-Bosh nagle przypomniał sobie co robił w Toronto i zaczyna to robić jeszcze lepiej stając się tym samym graczem tygodnia po stronie wschodu. Jestem bardzo ciekawy dzisiejszego meczu z Houston.

Memphis Grizzlies? No kto by przypuszczał. Zespół z miasta muzyki zawsze wchodził tylnymi drzwiami do play-offów , zawsze po cichu , bez krzyku i nie robiąc zamieszania. Tak jest też w przypadku początku tego sezonu. po wygranej z Pelikanami mają na koncie 4 wygrane bez porażki a nowy nabytek z Dallas kompromituje cyrkowymi rzutami , nie do zablokowania swoich rywali. Jak dotąd spotykali się z zespołami ze środka tabeli. Teraz czeka ich trasa w której odwiedzą Phoenix (5 listopada), Oklahome i Milwaukee więc można przewidzieć , że są najlepszym kandydatem do wskoczenia na szczyt Power Rankings w przyszłym tygodniu z uwagi na połamane strzelby w Thunder.

https://www.youtube.com/watch?v=CsJ9hZ6zl_s

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany