NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Jak długo Oklahoma City Thunder jest w stanie pociągnąć bez Kevina Duranta i dostać się na górę tabeli?

Jesteśmy już po pierwszym meczu grzmotu z OKC  i zespół radził sobie naprawdę świetnie bez Durantula’i grając z nie lada przeciwnikiem , bo z Portland Trail-Blazers. Radzili sobie świetnie… do czwartej kwarty . Ostatnia kwarta była koszmarem dla graczy ze stolicy stanu Oklahoma. Mający świetny mecz Russell Westbrook po prostu zniknął , więc atak Thunder bez KD , Reggie’ego Jackson’a i Jeremy’ego Lamb’a nie mógł konkurować z atakiem Portland , których pierwsza piątka skończyła mecz z podwójnymi zdobyczami punktowymi. Thunder przegrało ostatnią kwartę 12-31. Ostatecznie Thunder przegrało mecz 89-106 . Dlaczego ? Przez czwartą kwartę w której nikt nie potrafił zdobyć więcej punktów. Nie pomogł0 nawet 38 pkt Russell’a .

Tak więc , pytanie dnia! Ile zwycięstw będą mieli na koncie OKC gdy powróci KD a prognozowany powrót ma być na końcu Grudnia. Życzę  Kid Clutch’owi , żeby wrócił do nas przed nowym rokiem .

Moim zdaniem , Thunder jest w stanie poradzić sobie z nieco gorszymi zespołami na wschodzie. Myślę też , że ze strachem będą patrzeć na składy ze swojej konferencji przed powrotem KD.