NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

W długi weekend działo się duuużo. NBA zaserwowało nam masę kamieni milowych , czyżby to z okazji światowego dnia Bicia rekordów?

Ostatnie kilka dni były świetne pod względem sportowym oraz pod względem osiągnięć w NBA. przedstawmy kilka z nich:

Dirk Nowitzki i 9 miejsce w rankingu strzelców!

Niemiec, dziś w nocy, został najlepszym strzelcem w historii spośród tych z pochodzeniem innym niż amerykańskie, wyprzedzając Hakeem’a Olajuwana(urodzonego w Nigerii) dokładnie tym rzutem :

NBA wstawiło na swojej stronie pierwsze starcie między wyżej wymienionymi graczami. Dirk był taki młodziutki, natomiast The Dream już miał za sobą najlepsze lata kariery.

Przerwana seria Stephon’a Curry’ego

w minioną noc Gregg Popovich postanowił zagrać tym razem całą pierwszą piątką, przeciwko Golden State. I się opłaciło, bo Spurs w tym meczu uwypuklili jeszcze bardziej wady Warriors’ów, wymuszając 20 strat. The Dubs mają z tym problem od początku sezonu i do wczorajszego meczu nie odbijało im się to. Przyszedł ten czas kiedy Steve Kerr i jego zawodnicy muszą popracować nad tym mankamentem. W tym samym meczu wczoraj członek duetu „The Splash Brothers” zakończył swoją serię 76 meczy z przynajmniej jedną trafioną trójką. Daje mu to piąte miejsce takich serii w historii NBA. Nie zaliczył ani jednej trójki ale wpisał się na pierwsze miejsce top 10 wczorajszego dnia :

Toronto Raptors

Zespół z Kanady po raz pierwszy w historii klubu znajduje się na szczycie tabeli konferencji wschodniej. Są na dobrej drodze, żeby uzyskać w tym sezonie 50 wygranych meczy, czego nigdy w historii im się nie udało. Co ciekawe, zespół z północy NBA jest jedynym zespołem który jeszcze nigdy nie dobił do 50siątki. Życzymy więc przełamania po nowym roku. Wrzucam jeszcze ostatnie zwycięstwo :

 

https://www.youtube.com/watch?v=nYqIbnPeNYc&list=UUFcfTtDvfguASzfcRnqPr4w

Kobe i mila jakiej byśmy się nie spodziewali…

W trakcie meczu z Memphis Grizzlies osiągnął pierwsze miejsce w rankingu… Pudeł. Black Mamba jest graczem , który ma najwięcej nietrafionych rzutów w historii NBA. Rzutem poniżej, wyprzedził John’a Havlicka (13,417 nieudanych prób), a mecz skończył z 13,420 pudłami.

https://www.youtube.com/watch?v=m5VjanKCBCg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany