NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Z Basketmanią każde zakupy to strzał w dziesiątkę! Setki dostępnych produktów pozwalają Ci na dobranie obuwia do własnych upodobań i potrzeb. W tym miesiącu mamy dla Was kolejną promocję na cały asortyment z wyjątkiem produktów promocyjnych. Aby zgarnąć 10% dołącz do swojego zamówienia kod „STRZAŁW10”

Nowym modelem, który zasilił nasze magazyny jest trzydziesty but sygnowany nazwiskiem legendarnego Michaela Jordana. Obuwie koszykarskie cechuje się ultra-lekką cholewką, która została stworzona w oparciu o najnowsze technologie odprowadzając ciepło na zewnątrz, aby Twoje stopy pozostały suche nawet podczas najintensywniejszego wysiłku.

Warto także wspomnieć o serii All-Star, która w dalszym ciągu jest dostępna w sklepie. Modele KD8 oraz LeBron XIII to w tym sezonie także najnowsze technologie i pełne wsparcie.

Z rabatu można skorzystać także kupując odzież sportową, która została wzbogacona o nowe bluzy marki Jordan oraz masę t-shirtów wraz z bielizną termoaktywną dostępną teraz w jeszcze ciekawszych designach.

Nie czekaj i skorzystaj z rabatu już teraz na http://basketmania.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany