NA CZASIE
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Klub z kalifornii złożył oficjalny protest w związku z meczem z 13 listopada w którym Courtney Lee zdobył niesamowitego Buzzer-beater’a na 0.3 sekundy przed końcem meczu.

Według zespołu „Króli” :

Z perspektywy sędziów jest to trudne, zobaczyć wszystko co dzieje się na boisku w kilka setnych sekundy. Tym bardziej gdy jakikolwiek gwizdek może przesądzić o losie meczu. Jest też to jeszcze trudniejsze dla sędziów stolikowych, którzy nie widzą tego co widzą sędziowie na boisku( lub powinni widzieć). W ten sposób sędziowie stolikowi mogą nie puścić czasu wtedy kiedy powinni, czyli przy pierwszym kontakcie zawodnika z piłką będącego na boisku. Tak też, Według klubu z Sacramento, się stało. Twierdzą, że Ryan Hollins dotkął piłki zanim złapał ją Lee. Jeśli by tak było, czas powinien być puszczony w tamtym momencie a zawodnik Memphis Grizzlies nie miałby szans, żeby zdążyć przed syreną końcową.

Według zespołu „Niedźwiedzi Grizzly” :

Klub z Memphis odpowiedział, tak jak większość mogła się tego spodziewać: Nikt nie dotknął piłki przed tym jak Lee złapał ją i posłał  do kosza. Nie było również zmiany trajektorii piłki. Pytanie, czy to prawda, czy klub jedynie broni się przed usunięciem jednej „W” z ich sezonowego dorobku.

Co sądzicie wy?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany